Współpraca z partnerami naukowymi:

• Polski Komitet Geotechniki, Uniwersytet w Stuttgarcie w Niemczech, Uniwersytet Padewski we Włoszech, Uniwersytet Techniczny w Pradze w Czechach, Politecnico di Milano we Włoszech, Institut für Polymerforschung Dresden w Niemczech, Swiss Federal Laboratories for Materials Science and Technology EMPA w Szwajcarii, Ghent University w Belgii, Institute for Sustainability and Innovation in Structural Engineering w Portugalii, University of Minho w Portugalii, Universitat Politčcnica de Catalunya, Civil Engineering School of Barcelona (ETSECCPB) w Hiszpanii, University Goce Delchev in Shtip, Faculty of Technology w Macedonii, Brandenburgische Technische Universität Cottbus-Senftenberg w Niemczech, Hochschule Mainz w Niemczech, Fraunhofer Center for Sustainable Systems (CSE), Boston, USA, Politechnika Rzeszowska.

Współpraca z partnerami biznesowymi:

• Ocmer sp. z o.o., Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, INTERsoft sp. z o.o., SKANSKA S.A., Ceramika Tubądzin sp. z o.o. S&P Polska sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Robót Mostowych „Mosty Łódź” S.A., IZODOM 2000 POLSKA sp. z o.o., MCKB sp. z o.o., ComRebars Sp. z o.o., FiReP International AG, MATBAU Robert Socha, NOSTEEL Sp. z o.o., PREFA KOMPOZITY; Remmers Polska Sp. z o.o., SKB Sp. z o.o., Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych S.A., Rex Bud Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A., Pekabex Bet S.A. Astra Technologia Betonu Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Produkcyjne Inkom Sp. z o.o., GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o.,

PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO-BUDOWLANE BUDOMAL, Makolab S.A., Eutonomy Sp. z o.o. Sp. K.