UTW_aktualnosci

Inauguracja roku akad. 2023/24 w UTW PŁ

Inauguracja roku akad. 2023/24 w Uniwersytecie Trzeciego Wieku Politechniki Łódzkiej odbędzie się w dniu 12.10.2023 (czwartek) g. 14.15 w sali im. T. Paryjczaka, ul. Żeromskiego 114 (budynek Alchemium)

Na inauguracji zostaną przekazane słuchaczom ważne sprawy organizacyjne oraz wersja drukowana planu wykładów i zajęć dodatkowych.
Zajęcia dodatkowe rozpoczynamy od dnia 16.10.2023.

Aktualny terminarz zajęć znajduje się na platformie słuchacza. Pamiętajmy, że terminarz jest zależny od obciążeń dydaktycznych naszych wykładowców, stąd do momentu inauguracji może ulec zmianie. Warto śledzić informacje znajdujące się na platformie słuchacza, które są tam umieszczane na bieżąco.

adres platformy: http://utw.p.lodz.pl/

Data dodania:2023-09-28