Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

Zapraszamy na konsultacje z psychologiemSpotkania z psychologiem odbywają się w ramach konsultacji oraz w formie cotygodniowych sesji i trwają około 60 minut. Istnieje możliwość pracy nad trudnościami w pracy, na uczelni, w związku. Pomoc psychologiczna obejmuje towarzyszenie klientowi w sprecyzowaniu celów, znalezieniu ewentualnych trudności, znajdywaniu rozwiązań.

Konsultacje z psychologiem dają szansę na rozwój nowych umiejętności i strategii radzenia sobie ze stresem, przyczyniają się również do poprawienia relacji z ludźmi i większej akceptacji siebie.

 

Konsultacje pomagają też ustalić program działania w przypadku depresji, lęku, kryzysów życiowych. W ofercie dostępne są także wybrane elementy diagnozy (np. inteligencji).

 

Możesz do nas zadzwonić, napisać maila lub umówić się osobiście. Konsultacje dla studentów PŁ są bezpłatne! 

 

Umów się na spotkanie

Indywidualne spotkania umawiany telefonicznie (tel. 42-6362341). Krótki czas oczekiwania

 Aktualne godziny dyżurów psychologa dostępne pod telefonem

 

Jak nas znaleźć

ACZ PŁ mieści się w budynku Biura ds. Osób Niepełnosprawnych Politechniki Łódzkiej (BON PŁ) przy ul. Żeromskiego 116, w budynku A-30.

 

Zdjęcie przedstawia pokój psychologa. Biały, kwadratowy stolik, biały fotel i białą kanapę. Obok kanapy stoi duże, zielone drzewko w białej doniczce

 


Data dodania:2018-09-26
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Agnieszka Kania
Zdjęcia

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE