Technologia VR pomoże obniżyć stres wśród studentów

Uśmiechnięta studentka w goglach VR i z kontrolerami w rękach.

W wiosennym numerze AION ukazał się artykuł o międzynarodowym projekcie VRxanny koordynowanym przez naukowców z Instytutu Mechatroniki. Projekt ma na celu stworzenie narzędzi pomagającym studentom w obniżeniu stresu. Wykorzystana zostanie do tego technologia VR. Pełen tekst artykułu na stronie 7 biuletynu AION.

Kobieta i mężczyzna piszą na tablicach w sali wykładowej. Mężczyzna używa też samoprzylepnych karteczek. Na tablicy zapisane słowa “environment” i “situation".

Międzynarodowy zespół projektu VRXanny podczas spotkania w Politechnice Łódzkiej inaugurującego projekt

Grupa 10 osób w sali wykładowej. W tle baner i ekranu z logo projektu VRXanny. Są to osoby wchodzące w skład międzynarodowego zespołu projektu.

Data dodania:2022-03-22
malgorzata.swit