Zaproszenie na zawody w szachach - Integracyjne Mistrzostwa Polski AZS

Szanowni Państwo,
rozpoczynamy rok akademicki 2021/2022 Integracyjnymi Mistrzostwami Polski AZS w szachach. Zawody sportowe odbędą się w terminie 8-10 października w Dąbrowie Górniczej. Na imprezę sportową, z udziałem pełnoletnich uczestników z niepełnosprawnościami z całej Polski, można zgłaszać się do 24.09.2021 r. do godziny 20:00.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Integracyjnych Mistrzostwach Polski AZS w szachach. W załączeniu plakat do bezpłatnego wykorzystania. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o szerzenie informacji w Waszych materiałach (strona internetowa, media społecznościowe), celem dotarcia do jak najszerszego grona odbiorców.
Link do zgłoszeń http://imp.azs.pl/zgloszenia/

Projekt Integracyjnych Mistrzostw Polski AZS finansowany jest przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Głównym sponsorem zawodów jest Grupa LOTOS zaś fundatorem nagród Dom Wydawniczy Rebis. Patronat honorowy nad projektem objął Polski Komitet Paraolimpijski, Patronat medialny ONET i Przegląd Sportowy.

Data dodania:2021-09-17
piotr.zajac