Data dodania 16.03.2022 - 14:30

JM Rektor PŁ, prof. Krzysztof Jóźwik, ogłasza coroczne konkursy skierowane do naukowców i doktorantów. W tym roku do laureatów trafią nagrody o łącznej wartości ponad 100 tys. zł.

Najważniejszym celem konkursów JM Rektora PŁ, jest aktywizacja działalności badawczej pracowników i studentów oraz promowanie wybitnych osiągnięć naukowych kadry Politechniki Łódzkiej. Tegoroczne Konkursy zaplanowano tradycyjnie w pięciu kategoriach.

• o nagrodę dla najlepiej cytowanej autorki/cytowanego autora w 2022 roku,
  • o nagrodę dla autorki/autora najlepszych publikacji naukowych wydanych w 2021 roku,
  • o nagrodę dla najlepiej publikującej doktorantki/publikującego doktoranta w 2021 roku,
  • o nagrodę dla najmłodszej pierwszej autorki/najmłodszego pierwszego autora publikacji naukowej wydanej w 2021 roku,
  • za najbardziej wartościowe wdrożenie w 2021 roku.

Szczegółowe informacje na temat każdego z wymienionych konkursów znajdują się w poniższych regulaminach. Ilekroć w regulaminach są użyte słowa: autor, pracownik, doktorant, student, kandydat, laureat, odnoszą się one do osób różnej płci.

Jednocześnie informujemy, że Laureatów wyłania Senacka Komisja Nauki, Promocji i Współpracy z Zagranicą i ma ona również prawo do zarekomendowania Rektorowi kandydatury do nagrody specjalnej. Zgłoszenia do konkursów należy przesyłać do Działu Nauki pocztą elektroniczną na adres rnn@adm.p.lodz.pl do 31 marca br.

Bliższych informacji o Konkursie udziela Dział Nauki pod wewnętrznym numerem telefonu 20-52 lub 20-44 oraz elektronicznie pod adresem rnn@adm.p.lodz.pl.