59. urodziny Studenckiego Radia ŻAK PŁ

Studenckie Radio ŻAK Politechniki Łódzkiej kończy 59 lat i z tej okazji zaprasza do słuchania specjalnej ramówki urodzinowej.

Podobnie jak w poprzednim roku, świętowanie urodzin Studenckiego Radia Żak zostało rozłożone w czasie. W minioną w sobotę (12.05) odbyły się koncerty i afterparty. Przed nami specjalna 59-godzinna ramówka urodzinowa.

Audycja rozpocznie się w piątek, 18 maja, o godz. 15.00 i będzie nadawana bez przerwy przez 59 godzin do niedzieli, 20 maja. W urodzinowym wydaniu będzie można usłyszeć głosy znanych i lubianych prezenterów, którzy rozpoczynali swoją przygodę z radiem w SR ŻAK Politechniki Łódzkiej.

- 59 godzin tematycznej różnorodności i najlepszej muzyki. Nastawcie się na 88,8 MHz! - reklamuje wydarzenie redaktor naczelny Studenckiego Radia Żak PŁ, Łukasz Okrąglewski.

Data dodania:2018-05-16
Małgorzata Trocha