Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

Informacje dla prasy

2021-03-04

Nowa strona internetowa Politechniki Łódzkiej

W poniedziałek 8 marca, czyli w Dzień Kobiet, zadebiutuje ONA - nowa strona internetowa Politechniki Łódzkiej.
więcej
2021-03-03

Studenci PŁ proponują Meet IT

Meet IT to projekt informatyczny łączący studentów, uczelnię oraz firmy wokół rozwoju, innowacji i nowych technologii. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Studenckie BEST działające przy Politechnice Łódzkiej. Spotkanie odbędzie się 11 marca w formie zdalnej, umożliwiając od godz. 15:00 udział w krótkich oraz atrakcyjnych prelekcjach.
więcej
Cecylia Szymańska, dyrektor w Microsoft i prof. Krzysztof Jóźwik,  fot. Jacek Szabela
2021-02-26

Politechnika Łódzka z tytułem Uczelnia w Chmurze Microsoft!

Politechnika Łódzka, jako jedna z pierwszych uczelni w Polsce, otrzymała prestiżowy tytuł „Uczelnia w Chmurze Microsoft”. Jest to wyróżnienia za modelowe wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi i technologii w działalności uczelni. Tym samym uznana światowa firma technologiczna, mająca polski oddział od niemal 20 lat, potwierdziła, że Politechnika Łódzka jest w gronie liderów technologii IT i najbardziej innowacyjnych szkół wyższych w Polsce.
więcej
2021-02-24

Nanotechnologia ma europejski certyfikat jakości 

Kierunek nanotechnologia, studia drugiego stopnia prowadzone na Wydziale Chemicznym Politechniki Łódzkiej otrzymał akredytację Komisji Akredytacyjnej Uczelni Technicznych oraz europejski certyfikat jakości EUR-ACE European Accreditation of Engineering Programmes.  
więcej
2021-02-17

Monitorowanie zdrowia zwierząt

Poznaliśmy wyniki konkursu Student - Wynalazca. W gronie laureatów są doktoranci z Politechniki Łódzkiej, Paweł Kielanowski i Łukasz Adamek, których patent dotyczy monitorowania temperatury zwierząt.  
więcej
2021-02-16

365 dni nauki w Politechnice Łódzkiej

W tym roku, 19 lutego, po raz drugi obchodzimy Dzień Nauki Polskiej. Jak w tym czasie, który minął od daty uchwalenia nowego święta rozwinęły się badania w Politechnice Łódzkiej? Przypominamy drobny wycinek z 365 dni nauki w Politechnice Łódzkiej. 
więcej

Strony

Uczelnia

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE