Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

UTW_plan_zajec

Wykłady w UTW PŁ 

 

Z okazji Łódzkich Senioraliów udostępniamy dla Państwa dwa otwarte wykłady on-line.   Serdecznie zapraszamy.

 

 

„Media społecznościowe. Prawda jest tylko jedna”

Wykład wygłosi Pan dr hab. inż. Grzegorz Szymański, profesor uczelni, kierownik Katedry Systemów Zarządzania i Innowacji Politechniki Łódzkiej, członek Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, Oddział w Łodzi. Profesor Grzegorz Szymański chętnie dzieli się swoją wiedzą, pasjami oraz optymistycznym podejściem do życia i nauki.

 

 

„200 lat Łodzi przemysłowej”

Wykład wygłosi Pan Ryszard Bonisławski, znawca historii Łodzi i jej architektury, przewodnik turystyczny, autor i współautor kilkunastu książek oraz przewodników.

 

 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

W ramach regularnych zajeć w UTW Politechniki Łódzkiej udostępniamy dla słuchaczy kolejne wykłady w każdy poniedziałek. Informacje odnośnie nowych wykładów znajdują się w zakładce aktualności.

 

Wykłady - jak zawsze popularno-naukowe, prowadzone przez wybitnych specjalistów m.in. z obszarów: ochrony zdrowia, prawa i finansów, kultury i sztuki, nauk społecznych, psychologii i socjologii oraz rozwoju techniki. Szczegółowe informacje o nowym wykładzie będą umieszczane w aktualnościach.

 

Aby obejrzeć wykład należy jednorazowo się zarejestrować, a następnie logować do stworzonej do tego celu platformy UTW PŁ (strona: https://utw.p.lodz.pl).

Więcej infromacji na ten temat oraz instrukcja znajduje się w zakładce PANEL SŁUCHACZA.

 

 

                             przykładowy widok zakładki WYKŁADY w panelu słuchacza


 

 

 

Przypominamy, że wykłady objęte są prawami autorskimi, nie wolno ich kopiować i udostępniać.

 

 


Data dodania:2008-05-28
Data aktualizacji2021-05-31

Wprowadzone przez:
Agnieszka Domińczyk-Kuderko

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE