Komunikat z 16.05.2016 r. w sprawie harmonogramu składania wniosków o pomoc materialną dla doktorantów w PŁ w r.akadem. 2016/17

Komunikat Prorektora ds. edukacji PŁ z16.05.2016 r. w sprawie harmonogramu składania wniosków o pomoc materialną doktorantom PŁ w semestrze zimowym r.akadem. 2016/17 dla doktorantów zrekrutowanych w semestrach zimowych:

1.   Doktoranci mogą składać wnioski o stypendium socjalne (wraz ze zwiększeniem) oraz  stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych przez cały rok akademicki (z zastrzeżeniem poniższych ustaleń).

Stypendia wypłacane są od miesiąca, w którym wpłynął wniosek.

2.    Terminy składania wniosków o pomoc materialną:

1)  stypendium socjalne (wraz ze zwiększeniem) oraz  stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych – stypendia przyznawane na rok akademicki:

• doktoranci pierwszego roku składają wnioski: od dnia immatrykulacji do 31.10.2016 r.,
  • doktoranci lat wyższych składają wnioski: od 13.06.2016 r. do 7.10.2016 r.

2)  stypendium dla najlepszych doktorantów - stypendium przyznawane na rok studiów:

• doktoranci wszystkich lat studiów składają wnioski: do 5.10.2016 r.*

3.  Termin określenia liczebności doktorantów na potrzeby ustalenia liczby stypendystów uprawnionych do otrzymania stypendium dla najlepszych doktorantów:

• na wszystkich latach studiów według stanu na dzień: 7.10.2016 r.

* UWAGA-w przypadku starania się o stypendium dla najlepszych doktorantów oraz o zwiększenie stypendium doktoranckiego z dotacji podmiotowej na dofinansowanie zadań projakościowych składa się JEDEN wspólny Formularz rankingowy jako załącznik do wniosków o ww. świadczenia.

Terminarz ma charakter organizacyjny.

Szczegółowe informacje na temat zasad przyznawania stypendiów z pomocy materialnej doktorantom Politechniki Łódzkiej od r.ak. 2016/17 można znaleźć w zakładce pomoc materialna (stypendium dla studentów i doktorantów).

Data dodania:2016-05-17
Anna Kręplewicz-Kuczyńska