Ekstraliga unihokeja w Zatoce Sportu PŁ

W nadchodzący weekend (24-25.11) zapraszamy do Zatoki Sportu PŁ (al. Politechniki  10), gdzie odbędą się kolejne mecze drużyny AZS Politechniki Łódzkiej w Salming Ekstraligi Unihokeja mężczyzn.

Drużyna AZS PŁ podczas treningu w unihokeju. Foto. Jacek Szabela

Rywalami politechnicznych unihokeistów będzie drużyna SKS Olimpia Łochów, która w swoim składzie będzie miała dwóch zawodników powołanych na grudniowe Mistrzostwa Świata w Czechach. Pierwszy, sobotni mecz rozpocznie się o godzinie 17:00, zaś niedzielny o godzinie 12:00.

Weekendowy dwumecz rozpocznie rundę rewanżową fazy grupowej rozgrywek. AZS Politechnika Łódzka oraz Olimpia rywalizowały ze sobą już pierwszych dwóch kolejkach. Łodzianie wygrali wtedy na wyjeździe pierwszy mecz 7:5, a dzień później przegrali po dogrywce 5:6.

Drużyna AZS PŁ po rozegraniu 8 spotkań zajmuje drugie miejsce w swojej grupie. Przed nimi są tylko aktualni wicemistrzowie Polski – MUKS Zielonka.

Szczególowe informacje o wydarzeniu można śledzić na facebookowym profilu Sekcji Unihokeja AZS Politechniki Łódzkiej.

Data dodania:2018-11-20
Małgorzata Trocha