Zapraszamy na Corning Day

Corning Day odbędzie się dziś- 14 grudnia o godzinie 12:00 w auli F10 Instytutu Informatyki. W tym wyjątkowym dniu eksperci z firmy Corning spotkają się z władzami i studentami Politechniki Łódzkiej, aby podsumować tegoroczną współpracę i ogłosić plany na przyszły rok.

Studenci Politechniki Łódzkiej odbywają w firmie Corning staże i praktyki, gdzie z jednej strony realizują ambitne zadania postawione przez przedsiębiorstwo, a z drugiej poznają rzeczywiste problemy rynku pracy. Podczas Corning Day studenci będą mieli okazję do porozmawiania bezpośrednio z ekspertami firmy Corning, jak również ze swoimi starszymi kolegami i koleżankami z uczelni, którzy podpowiedzą jak dostać się na program stażowy do firmy i jakie korzyści daje przygotowanie pracy dyplomowej we współpracy z międzynarodowym koncernem.

Korzyści dla uczestników:

• poznasz firmę Corning
  • odkryjesz możliwości współpracy z międzynarodowym koncernem
  • poznasz propozycje praktyk i programów stażowych
  • porozmawiasz bezpośrednio z przedstawicielami firmy Corning
  • poznasz specyfikę pracy w międzynarodowej korporacji
  • odkryjesz potencjał technologiczny firmy Corning na podstawie pokazu produktów.

Udział w Corning Day jest bezpłatny.

Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/186097578518274/

Data dodania:2016-12-14
Iwona Sagańska