Na PŁ spotkanie z Wojciechem Kassem

Przedsionek Literacki w Bibliotece PŁ zaprasza na święto poezji.

- Poczujecie zapachy puszczy i poranne mgły jeziorne, usłyszycie odgłosy ptaków i wiatru, a przede wszystkim piękne i mądre słowa. To wszystko przywiezie do Łodzi Wojciech Kass – poeta i eseista, od 2000 roku dyrektor Muzeum Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w leśniczówce Pranie - zachęcają do udziału w zaproszeniu organizatorzy spotkania.

W programie wydarzenia przewidziana jest rozmowa z autorem i prezentacja fragmentów scenariusza "Moja dobra droga", złożonego z wierszy Wojciecha Kassa. Ich premiera miała miejsce w kwietniu tego roku.

Wykonawcy: Włodzimierz Galicki – słowo; na klarnecie, saksofonie tenorowym i klarnecie basowym zagra Artur Modrzejewski.

Zapraszamy w imieniu organizatorów i wykonawców do Biblioteki PŁ (u. Wólczańska 223), I piętro, Galeria Biblio-Art, 19 października (piątek) na godz. 17.30.

Więcej informacji na stronie Biblioteki PŁ.

Data dodania:2018-10-10
Małgorzata Trocha