Nowy program startupowy dla dziewczyn

Projekt SHESNNOVATION Academy skierowany jest do studentek, doktorantek i absolwentek kierunków technicznych i ścisłych, ale także do kobiet, które chcą założyć własny start-up technologiczny. To pierwszy i jedyny taki program w Polsce.

baner promujący projekt SHESNNOVATION Academy

Na projekt koordynowany przez Fundację Edukacyjną Perspektywy składa się cykl spotkań, warsztatów i seminariów, których efektem będzie stworzenie kobiecych startupów w obszarze STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics).

Program zakłada rozwijanie w uczestniczkach niezbędnych kompetencji, zarówno biznesowych, jak i miękkich poprzez wsparcie mentorek i ekspertek programu SHESNNOVATION Academy, w który zaangażowały się kobiety sukcesu z branży new tech.

Więcej informacji  i rejestracja  na stronie projektu.

Data dodania:2019-10-04
Małgorzata Trocha