PŁ ma akredytowany Ośrodek Innowacji

Centrum Współpracy z Gospodarką, Innowacji i Transferu Technologii (CWGITT) Politechniki Łódzkiej od kilku dni posiada status akredytowanego Ośrodka Innowacji, przyznany przez Ministerstwo  Rozwoju.

Innowacyjne technologieDzięki uzyskanej akredytacji Politechnika Łódzka będzie mogła rozszerzyć dotychczasową ofertę świadczonych dla przedsiębiorców usług naukowo-badawczych, które są dofinansowane w ramach programów UE.

Akredytacja została przyznana od 16 stycznia br. na okres dwóch lat, do 2022 r., w ramach usług doradczych w zakresie innowacji i usług wsparcia innowacji, świadczonych przez 22 ekspertów z Politechniki Łódzkiej.

Przyznanie Akredytacji Ośrodka Innowacji jest potwierdzeniem, że CWGITT PŁ zajmuje się profesjonalnym dostarczaniem usług proinnowacyjnych, aktywizacją przedsiębiorczości akademickiej, szeroką promocją inkubacji, pomocą w nawiązywaniu współpracy nauki z biznesem, ale przede wszystkim jest gwarancją najwyższej jakości usług świadczonych przez ekspertów Politechniki Łódzkiej.

Data dodania:2020-01-27
Małgorzata Trocha