PŁ podpisała kolejną umowę o współpracy

Prorektor ds. nauki Politechniki Łódzkiej - prof. Ireneusz Zbiciński i prezes Zarządu Spółki Korona Candles - Andrzej Wróbel podpisali (12 czerwca) umowę o współpracy.

Sygnatariusze umowy - prorektor prof. Ireneusz Zbiciński oraz prezes Andrzej Wróbel, fot. Jacek Szabela

Umowa zawiera deklarację współpracy przy wyłanianiu najlepszych studentów PŁ na praktyki i staże w firmie Korona Candles. Szczególną uwagę partnerzy przywiązują też do podejmowania inicjatyw w ramach programów studiów, organizowania dedykowanych kierunków kształcenia oraz prowadzenia zajęć praktycznych przez pracowników wieluńskiej firmy.

Więcej informacji o wydarzeniu w biuletynie informacyjnym - Życie Uczelni.

Data dodania:2019-06-12
Małgorzata Trocha
Sygnatariusze umowy na PŁ- prorektor prof. I.Zbiciński oraz prezes Andrzej Wróbel, fot. Jacek Szabela