XIII edycja konkursu o stypendia naukowe z Własnego Funduszu Stypendialnego PŁ na rok 2021

Prorektor ds. nauki Politechniki Łódzkiej ogłasza konkurs o stypendia naukowe z Własnego Funduszu Stypendialnego PŁ. Zgłoszenia można składać do 11 grudnia 2020 r.

Szczegóły konkursu określone zostały w Regulaminie Własnego Funduszu Stypendialnego Politechniki Łódzkiej z 6 listopada 2020 r. Dokument dostępny jest na stronie internetowej.

Osoba zgłaszająca się do konkursu składa:

• Podanie o stypendium naukowe z załącznikami  (wzór: Zał. nr 1 do Regulaminu).
  • Formularz zgłoszeniowy (wzór: Zał. nr 2 do Regulaminu)
  • Informację o dotychczasowym dorobku naukowym (wzór: Zał. nr 3 do Regulaminu).

Granica wieku:

• 45 lat oznacza, że o stypendia na rok 2021 mogą starać się kandydaci urodzeni w roku 1975  lub później
  • 35 lat oznacza, że o stypendia na rok 2021 mogą starać się kandydaci urodzeni w roku 1985 lub później
  • 28 lat oznacza, że o stypendia na rok 2021 mogą starać się kandydaci urodzeni w roku 1992 lub później

Bliższych informacji o konkursie udziela Dział Nauki PŁ – mailowo:

katarzyna.osinska@p.lodz.pl

rnn@adm.p.lodz.pl

Zgłoszenia (z adnotacją: Własny Fundusz Stypendialny PŁ) należy przesłać lub przekazać osobiście do 11 grudnia 2020 roku do Działu Nauki PŁ (budynek Wydziału Chemicznego, A27, IV piętro, pokój CH-3).

Data dodania:2020-11-20
Agnieszka Garcarek-Sikorska