Zaproszenie na kobiecy podwieczorek technologiczny

Już 30 listopada br. odbędzie się kolejna odsłona Kobiecych Podwieczorków Technologicznych. Tym razem spotykamy się w łódzkiej fabryce Gillette, największej na świecie fabryce P&G produkującej ostrza i maszynki do golenia.

P&G jest jedną z największych globalnych firm produkujących dobra konsumpcyjne, oferującą swoje produkty w ponad 180 krajach na świecie.

P&G zapewnia swoim pracownikom możliwość rozwoju i podejmowania wyzwań w stabilnej międzynarodowej firmie obecnej na rynku już od prawie 180 lat. Firma zatrudnia 120 tysięcy pracowników w 70 krajach, którzy reprezentują około 150 narodowości.

W programie Kobiecego Podwieczorku Technologiczne w Procter & Gamble:

13.00-13.40 - Lunch & Powitanie
- Mierz wysoko - możliwości kariery dla studentki i absolwentki w fabrykach P&G w Łodzi oraz w działach IT P&G oraz w Globalnym Centrum IT w Warszawie;

13.40-14.40 - Gillette games - optymalizacja procesów produkcyjnych/ Oko w oko z menadżerką działu IT - warsztaty z inżynierkami z P&G;

14.40-15.40 - Wycieczka po największej na świecie fabryce ostrzy i maszynek do golenia Gillette - przewodniczkami będą inżynierki z P&G;

15.45-16.15 - Speed mentoring Session - inspirujące rozmowy z pracowniczkami P&G + Networking przy Podwieczorku.

Wydarzenie skierowane jest do kobiet - studentek, doktorantek i absolwentek kierunków technicznych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają zwrot kosztów dojazdu dla uczestniczek spoza Łodzi.

Zapraszamy do rejestrowania się na stronie internetowej.

Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Program Podwieczorku wraz z informacjami organizacyjnymi na stronie internetowej.

Data dodania:2017-11-20
Agnieszka Garcarek-Sikorska