Zaproszenie na PŁ na warsztaty o postępach w nanotechnologii i optoelektronice

Katedra Fizyki Molekularnej na Wydziale Chemicznym PŁ zaprasza pracowników, doktorantów i studentów do udziału w Workshop on Progress in Nanotechnology and Optoelectronics, które odbędą się w IFE na Politechnice Łódzkiej, w dniach 25-27 kwietnia.

flyer-workshop-noe19 lodz.

Udział w wydarzeniu potwierdzili znakomici naukowcy z USA, Francji, Niemiec i Włoch, którzy wygłoszą wykłady.

Warsztatom na PŁ, na temat postępów w nanotechnologii i optoelektronice, przewodniczy Komitet Naukowy pod przewodnictwem prof. Krzysztofa Matyjaszewskiego, wybitnego chemika, wykładowcy w PŁ i w Carnegie Mellon University USA, doktora h.c. PŁ oraz prof. Jacka Ulańskiego, kierownika Katedry Fizyki Molekularnej PŁ.

Uczestnicy warsztatów mają możliwość prezentacji swoich osiągnięć w formie plakatów. Rejestracja do 22 lutego.

Więcej informacji, w tym ramowy program, na stronie warsztatów.

Data dodania:2019-01-02
Małgorzata Trocha