Pierwsza zdalna sesja na PŁ

Dla studentów Politechniki Łódzkiej (24.06) rozpoczęła się sesja egzaminacyjna. Będzie zupełnie inna niż wszystkie dotychczasowe. Odbywa się po raz pierwszy zdalnie i dlatego została przygotowana broszura zawierającą wszystkie ważne informacje oraz obowiązujące terminy: Jak przygotować się do sesji przy wykorzystaniu metod i technik kształcenia na odległość.

broszura z informacjami dot. zdalnej sesji na PŁ

Przeprowadzenie zaliczeń i egzaminów w formie zdalnej jest możliwe wyłącznie z wykorzystaniem chmurowego narzędzia Teams z pakietu MS Office 365 Politechniki Łódzkiej oraz przy wykorzystaniu kont służbowych i studenckich systemu PŁ.

W przygotowanym materiale prezentowane są tylko najważniejsze informacje, jak postępować w określonych sytuacjach. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się ze wskazanymi w broszurze dokumentami, a także uważne śledzenie uczelnianych komunikatów. Wszystkie obowiązujące zasady postępowania w tej szczególnej sytuacji pandemii dostępne są na stronie www.koronawirus.p.lodz.pl.

Data dodania:2020-06-19
Małgorzata Trocha