15/05/2007 Wernisaż w Galerii POLITECHNIKA

Zapraszamy  w imieniu organizatorów na wernisaż obrazów Hanny Mróz-Witaszak  zatytułowany Szkice z Prowancji, który  odbędzie się 15 maja o godz. 13.15 w Galerii Politechnika, ul. Żeromskiego 116 gmach Chemii, Klub PŁ (Ip)

Absolwentka PWSSP (obecnie ASP) - dyplom na Wydziale Tkaniny. Studiowała malarstwo u prof. Fijałkowskiego i Modzelewskiego. Jej działalność artystyczna obejmuje malarstwo olejne i pastele. Brała udział w wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych. W zaproszeniu na wernisaż napisała "... wyprawa na południe Francji okazała się dla mnie bogactwem doznań, wrażeń - między niebem a ziemią, powietrzem i  wodą. W prostej formie wypowiedzi malarskiej chciałam przekazać zmysłowy odbiór świata - z mgiełką lawendy w tle"

Data dodania:2007-05-15
Małgorzata Trocha