Dni Campus France w Polsce - Studia we Francji

Ambasada Francji w Polsce, Instytut Francuski w Polsce oraz Agencja Campus France organizują od 16 listopada do 8 grudnia 2016 r.  «Dni Campus France w Polsce - Studia we Francji».

Impreza odbędzie się w dziewięciu polskich miastach uniwersyteckich: Szczecinie, Krakowie, Warszawie, Katowicach, Gliwicach, Gdańsku, Toruniu, Łodzi, oraz Wrocławiu.

Dni Campus France adresowane są głównie do licealistów oraz studentów zainteresowanych studiami we Francji, stypendiami rządu francuskiego, podwójnymi dyplomami francusko- polskimi oraz nauką języka francuskiego w Polsce.

W programie:

• indywidualne porady przedstawicieli Campus France w Polsce i wybranych kierunków studiów,
  • prezentacje pozwalające na przygotowanie projektu studiów,
  • na zakończenie loteria z atrakcyjnymi nagrodami.

Akcja organizowana jest we współpracy z polskimi uczelniami uczestniczącymi w Dniach Campus France oraz siecią Alliances Françaises w Polsce.

Politechnika Łódzka bedzie gościć organizatorów wydarzenia w Centrum Kształcenia Międzynarodowego IFE (aula), ul. Żwirki 36 w dniu 8 grudnia w godzinach 12.30-16.00 .

Harmonogram znajduje się na stronie www.

Data dodania:2016-11-09
Agnieszka Roganowicz