Hiszpański program stypendialny dla polskich naukowców TECNIOspring PLUS

ACCIÓ - CATALONIA TRADE & INVESTMENT,  państwowe przedstawicielstwo Regionu  Katalonii, rozpoczyna w październiku 2016 r. nabór zgłoszeń do nowej edycji programu stypendialnego dla  doświadczonych  naukowców z różnych dziedzin - TECNIOSpring PLUS.

Program umożliwia dwuletnią pracę naukową na terenie Katalonii (Hiszpania) i jest współfinansowany w ramach działań ‘’Maria Skłodowska-Curie’’.

Program oferuje 2-letnie kontrakty dla doświadczonych badaczy, aby umożliwić im przeprowadzenie praktycznych prac badawczych w placówce naukowej lub w biorącej udział w programie firmie katalońskiej.

Program TECNIOspring Plus jest skierowany zwłaszcza do naukowców zajmujących się następującymi dziedzinami:

• technologia żywności,
  • systemy przemysłowe,
  • zrównoważony transport,
  • chemia,
  • energetyka,
  • medycyna i technologie dla zdrowia,
  • Design-Based industries,
  • Experience-based Industries,
  • informatyka,
  • nanotechnologie,
  • fotonika,
  • biotechnologia,
  • rozwój zaawansowanych technologii materiałów.

W razie zainteresowania udziałem w programie lub dodatkowych pytań, bardzo prosimy o kontakt (w jęz. angielskim lub hiszpańskim) na adres:  tecniospring.accio@gencat.cat lub tel.  (+34) 93 552 40 88  albo (+34) 93 476 72 94 (od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00.).

Przy kontakcie prosimy o wskazanie, że otrzymali Państwo zaproszenie do udziału w programie od Biura ACCIÓ CATALONIA TRADE & INVESTMENT w Warszawie.

W załaczeniu znajduje się ulotka informacyjna oraz prezentacja programu.

Data dodania:2016-09-27
Agnieszka Roganowicz