Komunikat z 16.05.2016 r. w sprawie harmonogramu składania wniosków o zwiekszenie stypendium doktoranckiego z dot. projakościowej w PŁ w r.akadem. 2016/17

Komunikat Prorektora ds. edukacji PŁ z 16.05.2016 r. w sprawie harmonogramu składania wniosków o zwiększenie stypendium doktoranckiego z dotacji podmiotowej na dofinansowanie zadań projakościowych w semestrze zimowym r.akadem. 2016/17 dla doktorantów zrekrutowanych w semestrach zimowych (terminarz ma charakter organizacyjny):

1. Terminy składania wniosków o zwiększenie stypendium doktoranckiego z dotacji podmiotowej na dofinansowanie zadań projakościowych:

• doktoranci wszystkich lal studiów składają wnioski: do 5.10.2016 r.*

2. Termin określenia liczby doktorantów na potrzeby ustalenia liczby stypendystów uprawnionych do otrzymania zwiększenia stypendium doktoranckiego z dotacji podmiotowej na dofinansowanie zadań projakościowych:

• na wszystkich latach studiów według stanu na dzień: 7.10.2016 r.

* UWAGA-w przypadku starania się o stypendium dla najlepszych doktorantów oraz o zwiększenie stypendium doktoranckiego z dotacji podmiotowej na dofinansowanie zadań projakościowych składa się JEDEN wspólny Formularz rankingowy jako załącznik do wniosków o ww. świadczenia.

Szczegółowe informacje na temat zasad przyznawania zwiekszenia stypendium doktoranckiego z dotacji podmiotowej na dofinanoswanie zadań projakosciowych doktorantom Politechniki Łódzkiej można znaleźć w zakładce studia doktoranckie (zwiekszenie stypendium doktoranckiego z dotacji projakościowej).

Data dodania:2016-05-17
Anna Kręplewicz-Kuczyńska