Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło w ramach Działania 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym PO WER Konkurs nr 4/SK2.0/POWER/3.1/2016 na projekty w programie Ścieżki Kopernika 2.0. w ramach rozwoju oferty uczelni w zakresie realizacji trzeciej misji, jako forum aktywności społecznej.

Projekt w ramach przedmiotowego konkursu obejmuje wyłącznie działania dydaktyczne służące rozwijaniu kompetencji uczestników w zakresie komunikowania się, współpracy, myślenia krytycznego i kreatywnego oraz rozwiązywania problemów i działania innowacyjnego. Działania te wykorzystują zasoby uczelni, takie jak np. kadra dydaktyczna, laboratoria, aparatura naukowa, a ich efektem powinno być stworzenie i przeprowadzenie niekonwencjonalnych modułów zajęć obejmujących sposoby i metody rozbudzenia w młodzieży ciekawości, kreatywności i chęci pogłębiania wiedzy.

Wnioski w ramach konkursu będą przyjmowane od 25 lipca 2016 r. do 16 września 2016 r.

Projekt powinien trwać nie krócej niż 12 miesięcy i nie dłużej niż 24 miesiące.

Maksymalna wartość projektu wynosi 250 000,00 PLN

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się na stronie NCBIR: http://www.ncbir.pl/fundusze-europejskie/power/konkursy---aktualne-nabory/konkurs-4sk20power312016/

Data dodania:2016-06-22
Agnieszka Stożek