Ogólnopolska Konferencja Innowacyjni Naukowcy we Wrocławiu

Klaster B+R&I pragnie serdecznie zaprosić na II Ogólnopolską Konferencję Innowacyjni Naukowcy, nad którą patronat honorowy objęło Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Udział w konferencji Innowacyjni Naukowcy wiąże się z:

• zapoczątkowaniem interdyscyplinarnych kontaktów, umożliwiających nawiązanie współpracy,
  • zwiększeniem swojego dorobku naukowego (udział w konferencji, publikacja w monografii z numerem ISBN!),
  • dobrym i efektywnym spędzeniem czasu w gronie najbardziej pomysłowych ludzi ze świata nauki,
  • możliwością wygrania nagrody za najlepszy poster lub referat (głosowanie uczestników).

Każdy z uczestników konferencji otrzyma imienny certyfikat uczestnictwa, a osoby decydujące się na wygłoszenie referatu lub przedstawienie posteru mogą również liczyć na uwzględnienie afiliacji w certyfikacie.

Termin zapisów na konferencję upływa 14.10.2016 r.

Informacje można znaleźć na stronie www

Organizator:

Zespół Klastra B+R&I (Badań i Rozwoju oraz Innowacji)
www: www.innowacyjninaukowcy.pl
e-mail: konferencja@innowacyjninaukowcy.pl
tel: 505-073-322

W załączeniu znajduje się formularz rejestracyjny.

Data dodania:2016-09-29
Agnieszka Roganowicz