Samodzielny referent finansowy - Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska

INSTYTUCJA: Politechnika Łódzka, Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska.
MIASTO: Łódź
STANOWISKO: samodzielny referent finansowy
DYSCYPLINA NAUKOWA: -
DATA OGŁOSZENIA: 27.10.2016
TERMIN SKŁADANIA OFERT: 13.11.2016
LINK DO STRONY: http://wipos.p.lodz.pl/
SŁOWA KLUCZOWE: księgowość, fundusze UE, projekty badawcze

Opis stanowiska:

• bieżąca ewidencja i rozliczanie środków przyznanych na działalność naukowo-badawczą i dydaktyczną
  • rozliczanie projektów funduszy UE, NCN, NCBiR i innych
  • rozliczanie i prowadzenie dokumentacji dotacji na utrzymanie potencjału badawczego (badań  statutowych), dotacji celowych, zleceń zewnętrznych i innych
  • prowadzenie dokumentacji projektowej
  • przygotowywanie materiałów do skompletowania wniosków o dofinansowanie
  • utrzymywanie kontaktów i współpraca z instytucjami zarządzającymi
  • współpraca z innymi jednostkami Uczelni w zakresie powierzonych obowiązków,
  • sprawozdawczość w zakresie prowadzonych rozliczeń
  • monitorowanie i odpowiedzialność za postęp finansowo-rzeczowy rozliczanych projektów

Wymagania:

• doświadczenie w rozliczaniu grantów i projektów, w tym z funduszy UE
  • wykształcenie wyższe
  • doskonałe zdolności komunikacyjne
  • samodzielność, odpowiedzialne i aktywne podejście do pracy
  • zorientowanie na cel oraz wyniki
  • dyspozycyjność
  • znajomość środowiska MS Office

Mile widziane:

• znajomość języka angielskiego
  • ukończenie kursów z zakresu księgowości

Planowany termin zatrudnienia: 01.12.2016.

Zgłoszenia zawierające CV ze zdjęciem, list motywacyjny, dokumenty będą przyjmowane do dnia 13.11.2016 w sekretariacie Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej, 90-924 Łódź, ul. Wólczańska 213 budynek B4, parter lub na adres e-mail: wipos@info.p.lodz.pl.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Złożonych ofert Uczelnia nie zwraca.

W przesłanych dokumentach prosimy o zawarcie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. 1997 nr 133 poz.883)”.

Data dodania:2016-10-26
Filip Podgórski