Specjalista ds. innowacyjnych zamówień publicznych w Dziale Projektów

Dział Projektów Politechniki Łódzkiej ogłasza nabór na stanowisko: Specjalista ds. innowacyjnych zamówień publicznych.

Liczba etatów: 1
Nazwa stanowiska: specjalista.
Miejsce pracy: Politechnika Łódzka, Dział Projektów
Ul. Żeromskiego 116, 90-924 Łódź, budynek A33.

Dział Projektów Politechniki Łódzkiej poszukuje osoby, której zadaniem będzie aktywne pozyskiwanie na rzecz Politechniki Łódzkiej środków na wsparcie i realizację projektów w obszarze Innowacyjnych zamówień publicznych (Pre-Commercial Procurement/Public Procurement of Innovative Solutions) z Programu Ramowego Unii Europejskiej Horyzont 2020.

Opis stanowiska i zadania pracownika:

• analiza dokumentów konkursowych, przygotowywanie informacji dla naukowców PŁ, proponowanie składania aplikacji potencjalnym zespołom PŁ,
  • prowadzenie działań informacyjno-szkoleniowych i promocyjnych,
  • wsparcie naukowców w procesie aplikowania, konsultacje na wszystkich etapach - od przygotowania aplikacji, poprzez złożenie i realizację projektów,
  • prowadzenie działań zmierzających do aktywnego udziału Politechniki Łódzkiej w Europejskiej Przestrzeni Badawczej,
  • monitorowanie terminów i rodzajów naborów wniosków,
  • uczestniczenie w krajowych i zagranicznych konferencjach, szkoleniach i spotkaniach organizowanych przez Komisję Europejską, Agencje Wykonawcze Komisji oraz sieć Krajowego Punku Kontaktowego,
  • współpracę z partnerami oraz instytucjami krajowymi i zagranicznymi (m.in. ministerstwa, instytucje sektora B+R, Komisja Europejska).

Wymagane kwalifikacje i umiejętności:

• wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane prawne,
  • dobra znajomość zagadnień zamówień publicznych,
  • minimum 4 - letnie, udokumentowane doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy z Programów Ramowych UE (również w nadzorowaniu i rozliczaniu projektów). Wymagane jest praktyczne doświadczenie (min. 2 projekty) w aplikowaniu o projekty Programów Ramowych UE (5 PR, 6 PR; 7 PR, Horyzont 2020),
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i prezentacji,
  • umiejętność analitycznego myślenia, odpowiedzialność i rzetelność,
  • samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie,
  • kultura osobista, biegłość językowa,
  • doskonała organizacja czasu pracy,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • umiejętność w pracy w zespole, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, w tym międzynarodowych, operatywność, ambicja, kreatywność,
  • gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia
  • szanse rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • ciekawą i kreatywną pracę

Miejsce i termin składania ofert:

Oferty zawierające: CV, list motywacyjny, dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie, kwalifikacje i doświadczenie (kopie dyplomów, certyfikaty, świadectwa itp.) prosimy składać w kopertach opatrzonych dopiskiem "Specjalista ds. innowacyjnych zamówień publicznych".

Osoby zainteresowane prosimy o składanie ofert do dnia 15 grudnia 2016 r. listownie lub osobiście (decyduje data wpłynięcia zgłoszenia na Uczelnię) na adres:

Politechnika Łódzka, Dział Projektów
ul. Żeromskiego 116; Budynek A33, II piętro,

Aplikacje, które wpłyną po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

Dział Projektów Politechniki Łódzkiej zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zakwalifikowane do kolejnego etapu rekrutacji zostaną o tym powiadomione w terminie do 2 tygodni od ostatniego dnia składania aplikacji.

Złożonych ofert Uczelnia nie zwraca.

CV powinno być opatrzone klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z dnia 28.06.2016 r.)"

„Politechnika Łódzka z siedzibą w Łodzi, przy ul. Żeromskiego 116, jako administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe kandydatów do pracy będą przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji na stanowisko specjalista. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści danych i ich poprawiania, podanie danych jest dobrowolne. W przypadku podania danych w zakresie szerszym aniżeli wynikający z art. 22¹ § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz.94 ze zm.) prosimy o zamieszczenie w przesyłanych dokumentach klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych”.

Data dodania:2016-12-01
Filip Podgórski