Technik w Instytucie Technologii Fermentacji i Mikrobiologii (Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności)

Instytut Technologii Fermentacji i Mikrobiologii (Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności) ogłasza konkurs na stanowisko: technik.

Liczba etatów: 1
INSTYTUCJA: Politechnika Łódzka, Instytut Technologii Fermentacji i Mikrobiologii
MIASTO: Łódź
STANOWISKO: technik
DYSCYPLINA NAUKOWA: technologia fermentacji
DATA OGŁOSZENIA: 09.12.2016
TERMIN SKŁADANIA OFERT: 23.12.2016
SŁOWA KLUCZOWE: technolog, odczynniki chemiczne

Zakres obowiązków:

• Przygotowywanie odczynników chemicznych i podłoży mikrobiologicznych
  • Obsługa aparatury pomiarowej, a po przeszkoleniu urządzeń ciśnieniowych (autoklaw)
  • Przygotowywanie oprzyrządowania stanowisk pracy dla studentów w ramach realizowanych zajęć dydaktycznych

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe lub minimum średnie techniczne
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność czasowa (uczestnictwo w zajęciach dydaktycznych w godzinach popołudniowych i w weekendy)
  • Pożądana znajomość analityki i procesów z zakresu technologii fermentacyjnych.

Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 22.12.2016, Instytut Technologii Fermentacji i Mikrobiologii Politechniki Łódzkiej, ul. Wólczańska 171/173, 90-924 Łódź, budynek A4. IIIp, Biuro Instytutu pokój 320 w godz. od 815- 1500, Tel. (42) 631 34 79, (42) 631 34 71.

Zatrudnienie przewidujemy od dnia 01 lutego 2016r.

Zainteresowane osoby prosimy o przygotowanie aktualnego CV oraz listu motywacyjnego z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych ( Dz.U. z 2002r Nr 101, poz.926z późn.zm.”

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Data dodania:2016-12-08
Filip Podgórski