Aneks do komunikatu prorektora ds. studenckich dotyczący zmiany terminów składania wniosków o pomoc materialną w semestrze letnim 20/2021

W Komunikacie prorektora ds. studenckich PŁ z 19 października 2020 r. w sprawie terminów składania wniosków o pomoc materialną dla studentów i uczestników studiów doktoranckich PŁ w r. ak. 2020/21 wprowadza się następujące zmiany:

1. Ustęp 3 pkt. 1) ppkt. a) otrzymuje brzmienie:

„3. Terminy składania wniosków o pomoc materialną:

1) stypendium socjalne, zwiększenie stypendium socjalnego oraz stypendium dla osób niepełnosprawnych – stypendia przyznawane na rok akademicki:

a) studenci pierwszego roku:

· studiów rozpoczynających się od października 2020 r. (sem. zimowego) składają wnioski od 1 do 31 października 2020 r.,

· studiów rozpoczynających się od marca 2021 r. (sem. letniego) składają wnioski o stypendium od 4 do 31 marca 2021 r.;”

2. Ustęp 3 pkt. 2) ppkt. d) otrzymuje brzmienie:

„ 2) stypendium rektora dla studentów:

d) studenci studiów 1 semestru studiów II stopnia, przyjęci na studia od semestru letniego (zrekrutowani na studia w lutym/marcu) - składają wnioski:

w okresie 22-29 marca 2021 r. (pierwsza wypłata w kwietniu z wyrównaniem za marzec).

Data dodania:2021-02-04
Agnieszka Garcarek-Sikorska