Chcesz na nowo odkryć Amerykę?

Polskie Stowarzyszenie Stypendystów Fulbrighta i Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta oraz Stowarzyszenie State Alumni przy współpracy ze Stowarzyszeniem Tradycji Akademickich „Siódemki” zaprasza na spotkanie pt. AMERICAN EXPERIENCES ON THE  POLISH SOIL. Fulbright  experience in a professional and academic career , które odbędzie się w budynku Cinema City na terenie centrum kulturalno-rozrywkowego Manufaktura w terminie 12 października w godz. 11.00 – 14.00.

Spotkanie jest adresowane głównie do studentów i młodych pracowników nauki, a jego celem jest przekazanie wiedzy na temat formy i warunków wymiany polsko-amerykańskiej oraz korzyści, jakie można wynieść z pobytu w USA zarówno w nauce jak i biznesie.

W spotkaniu weźmie udział grono wybitnych polskich stypendystów programu Fulbrighta oraz innych form wymiany polsko-amerykańskiej.

W czasie spotkania czynne będzie Biuro Informacyjne, w którym będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat programów wymiany polsko-amerykańskiej w poszczególnych uczelniach na terenie USA.

Data dodania:2007-09-27
Małgorzata Trocha