Co powiesz na tydzień w Rzymie? A może wolisz gorący Istambuł lub mroźny Ekaterinburg?

Od 1 października możesz aplikować na kursy zimowe z Bestem! To niesamowita okazja by dokształcić się w interesującej Cię dziedzinie, poznać nowych ludzi, inne kultury i podszlifować język angielski.
Wejdź na:  www.BEST.eu.org/courses!

Jak co roku, w tym sezonie BEST oferuje kilkanaście kursów na różnorodne tematy, na pewno znajdziesz wśród nich coś dla siebie. W trakcie kursu weźmiesz udział w wykładach i laboratoriach prowadzonych przez wybitnych profesorów i specjalistów. Do tego będziesz miał okazję poznać największe firmy od środka. Słowem wszystko co może poszerzyć Twoja wiedzę i rozwinąć twoją pasję. Nauka to nie wszystko – ponad to czeka Cię świetna zabawa: poznawanie nowych ludzi, imprezy, wycieczki. A wszystko to w gronie 20 nowych, ciekawych ludzi - studentów z przeróżnych zakątków świata. Co istotne – kursy przygotowywane są dla studentów a więc i na studencką kieszeń w związku z tym koszty noclegów, wyżywienia i szkoleń ponosi BEST. Jedyne o co musisz zatroszczyć się sam to dojazd i symboliczna opłata za kurs nie większa niż 40 Euro. Nie wahaj się więc i wejdź na www.BEST.eu.org ! Spośród listy tegorocznych kursów zimowych wybierz 3 najbardziej dla Ciebie interesujące i aplikuj! Masz czas tylko do 21 października.

Data dodania:2007-10-10
Małgorzata Trocha