UTW_aktualnosci

Deklaracja kontynuacji zajęć na rok akad. 2022/23

W roku akademickim 2022/23 planujemy zajęcia w formie wykładów i zajęć dodatkowych, w trybie dostosowanym do aktualnej sytuacji, mającej wpływ na organizację zajęć na terenie Politechniki Łódzkiej.

Decyzję odnośnie formy organizacji wszystkich zajęć na terenie Politechniki Łódzkiej podejmuje JM Rektor. Decyzja jest obowiązująca dla wszystkich jednostek organizacyjnych Politechniki, w tym UTW PŁ jako części integralnej Uczelni.

Organizacja zajęć na Uczelni jest dynamiczna, może się zmienić w każdej chwili trwania roku akademickiego ze stacjonarnej na zdalną i odwrotnie, prosimy mieć to na uwadze przy podejmowaniu decyzji o kontynuacji zajęć w UTW PŁ.

Zapisy do grup zajęć dodatkowych odbywają się wg kolejności zgłoszeń w ramach dostępnych miejsc w biurze UTW PŁ (osobiście, telefonicznie, mailowo). Pierwszeństwo mają osoby kontynuujące zajęcia w danej grupie. Opłata za wybrane zajęcia dodatkowe jest stała, należy ją rozumieć jako opłatę za miejsce w grupie przez semestr, bez względu na obecność.

Wykaz zajęć dodatkowych planowanych w rok akademickim 2022/23 znajduje się w zakładce ZAJĘCIA DODATKOWE https://p.lodz.pl/arch/pl/zajecia-dodatkowe-utw

Wysokość opłat za czesne i zajęcia dodatkowe nie uległa zmianie w stosunku do mijającego roku akademickiego.

Deklaracja kontynuacji zajęć, jak również szczegółowy cennik poszczególnych zajęć jest dostępny dla słuchaczy UTW PŁ w biurze UTW PŁ, niebawem będzie również zamieszczony na platformie słuchacza https://utw.p.lodz.pl

Opłaty za CZESNE (120 zł/rok) wnosimy na konto bankowe UTW PŁ do dnia 24.06.2022 r., opłaty za zajęcia dodatkowe do dnia 8 września 2022, po uprzednim zapisaniu się do grupy w biurze UTW PŁ. Po tych terminach nie gwarantujemy utrzymania miejsca w UTW PŁ czy w wybranej grupie zajęć dodatkowych z uwagi na zakup miejsc przez nowo zrekrutowanych słuchaczy. Potwierdzenie wpłaty należy dostarczyć do biura UTW PŁ.

Grupy zajęć dodatkowych będą utworzone po zebraniu minimalnej wymaganej liczby osób w semestrze zimowym (12 osób). W razie nieutworzenia grupy zwracamy całość kosztów zajęć dodatkowych na wskazane przez słuchacza konto bankowe. Przewidujemy możliwość łączenia bądź likwidacji grup.

Terminarz zajęć dodatkowych jest zależny od planu roku akad. na Uczelni oraz dostępności sal wykładowych i samych wykładowców, będzie znany nie wcześniej niż na początku października 2022 r.

Data dodania:2022-05-20
Agnieszka Stołecka