UTW_aktualnosci

Z depresją mi nie po drodze

Depresja jest jednym z najpoważniejszych problemów zdrowotnych na świecie. Jej przyczyny są złożone i nie w pełni poznane, z kolei objawy różnorodne i zależne od rodzaju. Wbrew pozorom to nie zawsze tylko smutek, obniżony nastrój czy przygnębienie, utrata zainteresowań i brak chęci do życia. Choroba ta może dotknąć każdego, niezależnie od wieku, statusu społecznego, wykształcenia czy płci, chociaż dużo częściej dotyka właśnie kobiet.

O tym czym jest depresja, jak ją rozpoznać i przede wszystkim jak sobie z nią radzić opowie Państwu Dr Monika Mularska-Kucharek, Doktor socjologii, terapeuta, trener umiejętności psychospołecznych, autorka ponad 50 publikacji, głównie o kapitale i zaufaniu społecznym. Wykładowczyni od wielu lat realizuje warsztaty dla osób starszych z zakresu rozwoju kompetencji interpersonalnych oraz radzenia sobie z trudnościami dnia codziennego, których głównym celem jest poprawa jakości życia.

Zapraszamy na platformę słuchacza https://utw.p.lodz.pl

Data dodania:2021-11-29
Agnieszka Stołecka