Doktorant - praca przy projekcie Opus 17 Narodowego Centrum Nauki

Doktorant przy projekcie Opus 17 Narodowego Centrum Nauki: "Organiczne półprzewodniki w rozciągliwej elektronice" na Wydziale Chemicznym Politechniki Łódzkiej kierownik projektu: Prof. dr hab. Wojciech Pisula

Fascynują Cię technologie przyszłości? Chcesz mieć realny wpływ na przyszłość nanotechnologii?

Połącz zdobytą wiedzę z praktyką i zaaplikuj na stanowisko: doktorant/ka*

Oferta skierowana dla absolwentów kierunków (chemicznych, fizycznych, mechanicznych, elektrycznych oraz inżynierii materiałowej), którzy swoją pasją i zaangażowaniem gotowi są rozwijać przyszłość.

Termin składania aplikacji drogą elektroniczną: 12 luty 2021 r, godzina 12:00.

Termin rozmów kwalifikacyjnych: 12 luty 2021 r, godzina 17:00.

Planowany termin rozpoczęcia prac: 1 marzec 2021 r.

Warunki zatrudnienia: Stypendium doktoranckie (zgodnie z regulaminem ISD) w wysokości 2371,70 PLN Brutto oraz dodatkowe stypendium naukowe (przez okres 36 miesięcy) w wysokości 2 000 PLN. Całość wynagrodzenia wynosi około 3 800 PLN (Netto)

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać na stronie www.kfm.p.lodz.pl lub od kierownika projektu, Prof. dr hab. Wojciecha Pisuli (pisula@mpip-mainz.mpg.de)

Lista dokumentów do rekrutacji: Kwestionariusz osobowy dostępny na stronie www.kfm.p.lodz.pl

* - kandydaci na doktorantów powinni przystąpić do Interdyscyplinarnej Szkoły Doktorskiej PŁ;

Data dodania:2021-02-05
Filip Podgórski