Doktorant w projekcie OPUS 11 Narodowego Centrum Nauki

OFERTA PRACY w projekcie OPUS 11 Narodowego Centrum Nauki: "Badanie złożonych procesów makromolekularnych z wykorzystaniem Analizatora Rzeczywistych Układów Złożonych" realizowanym na: Wydziale Chemicznym Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziale Fizyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydziale Chemicznym Politechniki Łódzkiej. kierownik projektu: dr hab. Andrzej Sikorski.

Jeżeli interesuje Cię: Inżynieria makromolekularna

Chcesz pracować w nowoczesnym laboratorium w grupie badawczej zajmującej się innowacyjnymi zagadnieniami w dziedzinie chemii polimerów.

Jesteś osobą samodzielną, kreatywną, a co najważniejsze chcesz zdobyć wiedzę oraz doświadczenie w:

• syntezie polimerów z wykorzystaniem polimeryzacji rodnikowej z przeniesieniem atomu ATRP,
  • charakteryzacji otrzymanych makrocząsteczek,

zaaplikuj na stanowisko: doktoranta.

Oferta skierowana do doktorantów na kierunku Technologia Chemiczna lub pokrewnych.

Termin składania aplikacji drogą elektroniczną do 25 października 2019 r.

Planowany termin rozpoczęcia prac w projekcie od 4 listopada 2019 r.

Warunki zatrudnienia: doktorant w okresie obowiązywania umowy stypendialnej będzie otrzymywał wynagrodzenie w wysokości 900 PLN miesięcznie (brutto).

Przewidywany okres pobierania stypendium to 16 miesięcy.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać w sekretariacie Katedry Fizyki Molekularnej.

Lista dokumentów do rekrutacji:

• Curriculum vitae,
  • list motywacyjny,
  • dane przynajmniej jednego opiekuna naukowego mogącego wystawić referencje dla kandydata,
  • kopię dyplomu z ukończonych studiów magisterskich
  • oraz dokument potwierdzający status doktoranta.

Data dodania:2019-10-14
Filip Podgórski