W finałowej czwórce konkursu Texas Instruments

Studenci kierunku elektronika i telekomunikacja Rafał Pierzyński i Andrzej Zamojski, pracujący pod opieką dr. inż. Kamila Grabowskiego z Katedry Mikroelektroniki i Technik Informatycznych zajęli czwarte miejsce w konkursie Texas Instruments Analog Design Contest 2011. W ten sposób doceniono ich projekt „Patient Activity Monitor for Holter Examination” (Monitor Aktywności Pacjenta do Zastosowania w Badaniu Holterowskim)
W konkursie organizowanym przez Texas Instruments Deutschland wzięło udział 155 zespołów z Europy oraz północnej Afryki, w tym 80 z Polski. W finałowej czwórce zaproszonej do siedziby TID we Freising, pomiędzy którą rozdzielona została Nagroda Engibous (Tom J. Engibous – poprzedni prezes Texas Instruments) znalazły się poza tym projekty studentów z niemieckich uczelni: University of Aachen, University of Freiburg oraz z Politechniki Warszawskiej.

Data dodania:2011-11-25
Anna Boczkowska