Komunikat rektora PŁ ws. szczególnych rozwiązań związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem wirusa SARS-CoV-2 w Politechnice Łódzkiej

Komunikat Nr 5/2020 Rektora Politechniki Łódzkiej z 31 marca 2020 r. wydany na podstawie Zarządzenia Nr 21/2020 Rektora Politechniki Łódzkiej z 9 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem wirusa SARS-CoV-2 w Politechnice Łódzkiej.

1. W związku z panującym zagrożeniem epidemicznym spowodowanym rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 informuję, iż mieszkańcy Osiedla Akademickiego Politechniki Łódzkiej, którzy już opuścili bądź w najbliższym czasie opuszczą miejsce zakwaterowania w domu studenckim, nie mogą do niego powrócić, aż do odwołania.
  2. O terminie wznowienia zakwaterowania w domach studenckich mieszkańcy Osiedla Akademickiego PŁ zostaną powiadomieni za pośrednictwem kanałów informacyjnych naszej Uczelni.
  3. Niepodporządkowanie się powyższym regulacjom może skutkować wszczęciem postępowania dyscyplinarnego.
  4. Komunikat wchodzi w życie 31 marca 2020 r.

Data dodania:2020-04-01
Agnieszka Garcarek-Sikorska