Konkurs o Nagrodę Prezydenta Dąbrowy Górniczej za pracę dyplomową

Ogłoszono konkurs o Nagrodę Prezydenta Dąbrowy Górniczej za wyróżniającą się pracę dyplomową o tematyce rewitalizacji lub rozwoju miasta Dąbrowa Górnicza.

To już IX edycja tego Konkursu. Zgłoszenia udziału przyjmowane będą do 19 października br. Organizatorzy czekają na prace dyplomowe: magisterskie, inżynierskie i licencjackie, których temat związany jest z rewitalizacją lub szeroko traktowanym rozwojem Dąbrowy Górniczej.

Wszystkie zgłoszenia oceni komisja konkursowa. Laureaci otrzymają nagrody pieniężne: zwycięzca w grupie autorów prac magisterskich otrzyma 5 tys. zł, zaś autor wyróżniającej się pracy inżynierskiej czy licencjackiej - 3 tys. zł.

Regulamin oraz formularz zgłoszenia udziału w konkursie znajdują się w załącznikach. Szczegóły Konkursu znajdują się na stronie internetowej.

Dodatkowe informacje nt. konkursu uzyskać można w Biurze Rozwoju Miasta i Obsługi Inwestorów Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej. Osoba do kontaktu:  Aneta Nowak tel.: 32 295 68 85, e-mail: rewitalizacja@dabrowa-gornicza.pl

Data dodania:2017-05-30
Agnieszka Garcarek-Sikorska