Muzeum Papieru i Druku w Politechnice Łódzkiej

Władze Instytutu Papiernictwa i Poligrafii PŁ we współpracy z Fundacją „Ocalić od zapomnienia” otwierają na terenie jednostki - Muzeum Papieru i Druku.

Podczas uroczystości otwarcia Muzeum, prof. Barbara Surma-Ślusarska, dyrektor Instytutu PiP zaprezentuje tradycje papiernictwa i poligrafii w Politechnice Łódzkiej, zaś Grzegorz Matuszak, prezes i Ryszard Uljański, założyciel Fundacji „Ocalić od zapomnienia” opowiedzą o całym projekcie i tych elementach, które chcą ocalić od zapomnienia. Podczas uroczystego otwarcia Muzeum, zaplanowano pokaz czerpania i zadrukowywania papieru.

Uroczyste otwarcie Muzeum odbędzie  19 listopada (poniedziałek) o godz. 11.00 w Instytucie Papiernictwa i Poligrafii PŁ, ul. Wólczańska 223, I piętro, sala 107.

Data dodania:2007-11-16
Małgorzata Trocha