Ogólnopolski konkurs dla kół naukowych StRuNa 2017

Do 18 października, do godziny 18.00 można przesyłać zgłoszenia do 7. edycji konkursu, w którym nagradzane są projekty i działania zrealizowane w całości lub w istotnej części między 1 października 2016 roku a 30 września 2017 r.

Do każdej z pięciu kategorii konkursowych (Projekt Roku, Konferencja Roku, Wyprawa Roku, Koło Naukowe Roku i Opiekun Naukowy Roku) należy aplikować poprzez formularze dostępne na stronie internetowej.

Autorzy 40 najlepszych zgłoszeń zostaną zaproszeni na finały konkursu, które odbędą się 18 listopada br. w Warszawie, podczas kongresu IKONA2017. Gala wręczenia nagród odbędzie się 19 listopada na Zamku Królewskim w Warszawie.

Na laureatów czekają statuetki, atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz upominki od organizatorów i partnerów Konkursu.

Informacja prasowa organizatorów.

Data dodania:2017-10-11