UTW_aktualnosci

Opłaty za zajecia w semestrze letnim 2021/22

Zasady organizacji zajęć w semestrze letnim 2021/22 w stusunku do semestru zimowego nie ulegają zmianie. Wykłady będą się odbywać zdalnie, z użyciem platformy słuchacza utw.p.lodz.pl. Z zajęcia dodatkowe planujemy w trybie stacjonarnym, z tym, że w razie obostrzeń zajęcia przechodzą w tryb zdalny bądź zostaną zawieszone (gimnastyka, basen, brydż).

Opłaty za zajęcia dodatkowe w semestrze letnim nie ulegają zmianie. Na każdych zajęciach dostępne są deklaracje kontynuacji zajęć, prosimy o ich wypełnienie i decyzję odnośnie kontynuacji.

Termin wnoszenia wpłat za zajęcia dodatkowe i dostarczenia potwierdzenia wpłaty do BIURA UTW PŁ (mailowo bądź osobiście) upływa w dniu 31.01.2022 r.

Na jednym dowodzie wpłaty można wpłacić za wszystkie zajęcia dodatkowe WYŁĄCZNIE DLA JEDNEJ OSOBY,  z podaniem w tytule wpłaty nr legitymacji i nazwy lub listy zajęć, których dotyczy wpłata.

Nie gwarantujemy utrzymania terminów zajęć dodatkowych. W razie niskiej frekwencji przewidujemy możliwość łączenia bądź likwidacji grup.

Rodzaj zajęć dodatkowych w stosunku do semestru zimowego nie ulega zmianie. Nowe osoby, które chcą dopisać się do poszczególnych grup zajęć dodatkowych proszone są o kontakt z pracownikami biura UTW PŁ.

UWAGA! Osoby uczęszczające na basen (gimnastyka w wodzie) zakupują karnety na semestr letni wyłącznie w kasie Zatoki Sportu w dniach od 14.02.2022 do 28.02.2022, według listy osób zapisanych na deklaracji kontynuacji zajęć i w biurze UTW PŁ. Należy mieć ze sobą ważną legitymację słuchacza UTW PŁ.

Przypominamy, że opłata za czesne oraz spacery dotyczy całego roku akademickiego - nic nie wpłacamy w semestrze letnim.

Data dodania:2022-01-17
Agnieszka Stołecka