PGE dofinansuje najlepsze projekty kół naukowych z PŁ

JM Rektor Politechniki Łódzkiej ogłasza konkurs na dofinansowanie projektów kół naukowych w ramach współpracy naukowo – technicznej pomiędzy PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. i uczelnią.

Zapraszamy koła naukowe działające w Politechnice Łódzkiej do składania wniosków konkursowych o dofinansowanie projektów badawczych i/lub aplikacyjnych z obszaru produkcji, przetwarzania, transportu energii elektrycznej i cieplnej, ochrony środowiska przed zanieczyszczeniami powstałymi w wyniku produkcji i zużycia energii oraz zarządzania produkcją i dystrybucją energii.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się w Regulaminie, który wraz z załącznikami został zamieszczony poniżej.

Zgłoszenia konkursowe i wypełnione załączniki należy składać w Dziale Spraw Studenckich PŁ, budynek B3, pok.104, ul. Skorupki 10/12, Łódź. Termin składania upływa 16 października (poniedziałek) o godz. 12:00.

Data dodania:2017-09-29
Małgorzata Trocha