Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

Po raz pierwszy akcja "Dziewczyny na politechniki" onlinePandemia koronawirusa nie pozwoliła w tym roku na spotkanie z licealistkami na Politechnice Łódzkiej. Główny organizator i pomysłodawca akcji Dziewczyny na politechniki - Fundacja Edukacyjna Perspektywy postanowiła tegoroczną akcję zorganizować online pod hasłem "kierunki wirusoodporne".

 

Grafika promująca akcję Dziewczyny na politechniki online

 

Politechnika Łódzka, współorganizator wydarzenia, zaprasza uczennice z całego regionu łódzkiego, szczególnie maturzystki, do wzięcia udziału w bezpłatnej konferencji online 23 kwietnia. W godzinach 14.00 - 17.30 zostaną zaprezentowane przykłady kierunków wirusoodpornych. Dowiecie się, jak w praktyce wyglądają takie studia i co można po nich robić. Wydarzenie będzie prowadzone w Internecie na żywo, więc można będzie aktywnie w nim uczestniczyć.


Podczas spotkania ze studentkami  PŁ, przedstawicielkami: Rekrutacji, Biura Karier i firm technologicznych, można będzie poznać najnowszą ofertę studiów oraz dowiedzieć się, jakie zawody zabezpieczą dobrą pracę absolwentkom szkół wyższych.

 
W programie wydarzenia zaplanowano krótkie debaty i interaktywne wystąpienia. W ciekawy i przystępny sposób, razem ze studentkami, uczelniami z całej Polski zostaną opisane przyszłościowe kierunki studiów. Na konkretnych przykładach zostaną odczarowane skomplikowane nazwy kierunków. Wyjaśnimy o co w nich chodzi i powiemy dlaczego są wirusoodporne.

 

Zapraszamy uczestniczki konferencji do wirtualego stoiska Politechniki Łódzkiej, gdzie nasi przedstawiciele będą prowadzić konsultacje i będą odpowiadać na wszelkie pytania dotyczące rekrutacji, uczelni i różnych kierunków.

 

Zapraszamy licealistki i maturzystki do udziału w akcji Dziewczyny na politechniki. Program i rejestracja na wydarzenie pod adresem: www.dziewczynynapolitechniki.pl/online


Data dodania:2020-04-15
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha
Zdjęcia
Grafika promująca akcję Dziewczyny na politechniki online

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE