Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

Programy stypendialne dla studentekFundacja Edukacyjna Perspektywy ruszyła z naborem do programu stypendialnego Nowe Technologie dla Dziewczyn, a także do programu mentoringowego IT for SHE. 

 

  1. Program Nowe Technologie dla Dziewczyn - do tego programu zapraszamy studentki z najlepszych uczelni technicznych z całej Polski. Bardzo się cieszymy, że także studentki z Państwa uczelni mogą zaplanować swoją przyszłość z solidnym wsparciem, jakie daje stypendium. Jest to pierwszy i jedyny w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną.

 

Dziewczyny, które zostaną stypendystkami otrzymają wsparcie merytoryczne, a także finansowe. Przez pół roku będą miały opiekę mentorską pracownika firmy Intel, dostaną możliwość stażu letniego w tej firmie, a co najważniejsze otrzymają od nas stypendium w wysokości 12 000 pln (brutto).

 

Dla dziewczyn jest to niezwykła szansa żeby rozwinąć swoją ścieżkę kariery, zdobyć nowe doświadczenie i otrzymać konkretne wsparcie finansowe.

 

Termin nadsyłania aplikacji - 15 czerwca.

 

  1. Program Mentoringowy IT for SHE-Mentoring to najlepsza metoda na spotkanie wyjątkowych osób i ruszenie w nowe, wspaniale rejony związane z zainteresowaniami. Program IT for SHE zaprasza studentki informatyki i kierunków pokrewnych do aplikowania do jednego z 40 mentorów z najlepszych firm technologicznych. Dla dziewczyn będzie to wyjątkowa okazja na indywidualną współpracę z ekspertami, dyrektorami i prezesami najlepszych firm IT przez 6 miesięcy. 

 

Termin nadsyłanie aplikacji – 30 kwietnia.


Data dodania:2018-04-09
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Agnieszka Garcarek-Sikorska
Zdjęcia

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE