Przegląd mediów o PŁ - zestawienie tygodnia (19-25.05)

Profesor Wiktor Weber został doktorem honoris causa Politechniki Łódzkiej napisał Jacek Walczak z PAP na stronie Nauka w Polsce.

Podczas uroczystego posiedzenia Senatu PŁ (24.05), członek rzeczywisty Rosyjskiej Akademii Nauk, uczony w dziedzinie inżynierii biomedycznej oraz rektor Nowogrodzkiego Uniwersytetu Państwowego został honorowym doktorem PŁ.

Kajak z betonu? Dla łódzkich studentów nie ma rzeczy niemożliwych. Studenci Politechniki Łódzkiej oficjalnie zwodowali w oczku wodnym na terenie kampusu PŁ kajak wykonany z betonu. Nietypowa konstrukacja pojedzie na do Holandii na konkurs BetonKanoRace 2018. Relację w wydarzenia przygotowała TVP Łódź.

Politechnika Łódzka będzie współpracowała z firmą o międzynarodowym zasięgu napisała Aleksandra Pacułek w Gazecie Wyborczej. Grupa Pietrucha należy do grona międzynarodowych liderów wyspecjalizowanych w obsłudze sektora inżynierii lądowej i wodnej.

Data dodania:2018-05-25
Małgorzata Trocha