Samodzielny referent w Dziekanacie Wydziału Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej

Dziekan Wydziału Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej ogłasza konkurs na stanowisko samodzielnego referenta w Dziekanacie Wydziału Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej

Instytucja: Wydział Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej
Stanowisko: Samodzielny referent
Data ogłoszenia: 20 października 2017 r.
Termin składania ofert: 3 listopada 2017 r. do godz.12.00
Planowany termin zatrudnienia: luty 2018 r.

Zakres obowiązków:

• prowadzenie wszystkich bieżących spraw związanych z obsługą studentów stacjonarnych Wydziału FTIMS PŁ,
  • prowadzenie akt spraw studentów Wydziału FTIMS PŁ,
  • obsługa programu finansowego studentów w ZSID,
  • rejestracja w systemie komputerowym ZSID,
  • prowadzenie spraw związanych z ankietyzacją zajęć dydaktycznych,
  • sporządzanie raportów finansowych i sprawozdań dydaktycznych,
  • aktualizacja i import danych studentów z uczelnianej bazy danych do „Systemu POL-on”,
  • współpraca z dyrektorami jednostek organizacyjnych wydziału, z działem kształcenia i innymi komórkami organizacyjnymi PŁ.

Wymagane dokumenty:

• podanie o zatrudnienie skierowane do Dziekana Wydziału FTIMS Politechniki Łódzkiej,
  • curriculum vitae,
  • list motywacyjny,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie zawodowe, kwalifikacje i umiejętności.

Wymagania wobec kandydata:

• wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
  • znajomość obsługi komputera (pakiet biurowy Microsoft Office) i innych urządzeń biurowych,
  • znajomość języka angielskiego,
  • systematyczność, dokładność oraz samodzielność,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole.

CV, dokumenty potwierdzające zdobyte wykształcenie i kwalifikacje oraz list motywacyjny prosimy dostarczyć w terminie do dnia 3 listopada 2017 r. do godz.12.00, do Dziekanatu Wydziału Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej, 90-924 Łódź, ul. Wólczańska 215, bud. B11 (pokój nr 1) lub na adres mailowy: w-7@adm.p.lodz.pl.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Data dodania:2017-10-20
Filip Podgórski