Spotkanie czwarte - 17 stycznia 2008 r.

Gościem spotkania był  Zbigniew Macias - artysta śpiewak, szef artystyczny Teatru Muzycznego w Łodzi.

Gość okazał się być człowiekiem o wielkim poczuciu humoru, czym natychmiast zjednał sobie licznie przybyłą publiczność. Na spotkanie złożyła się między innymi prezentacja zdjęć z największych ról oraz fragmenty przedstawień „Człowiek z La Manchy i „Halka”. Bohater spotkania może pochwalić się wielką wszechstronnością – w swym dorobku ma nie tylko role operetkowe, ale także operowe – w dziełach Ryszarda Wagnera. Nagrał też płytę z popularnymi przebojami musicalowymi. Jako szef artystyczny łódzkiego Teatru Muzycznego opowiedział o planach jego rozbudowy i remontu.

Na zakończenie Zbigniew Macias wraz z prowadzącą spotkanie Anną Jeremus-Lewandowską wykonali duet z musicalu „Skrzypek na dachu”.

Spotkanie można obejrzeć w Internecie na stronie http://live.man.lodz.pl/archiwum/30/nazywo/53

Data dodania:2008-01-10
Filip Podgórski