Starszy referent administracyjny w Dziekanacie Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów

Dziekanat Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej ogłasza nabór na stanowisko: starszy referent administracyjny.

MIEJSCE PRACY: Politechnika Łódzka, Dziekanat Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów
FORMA ZATRUDNIENIA: umowa o pracę na czas określony w ramach zastępstwa
STANOWISKO: starszy referent administracyjny
DATA OGŁOSZENIA: 8 marca 2017 r.
TREMIN SKŁADANIA OFERT: 13 marca 2017 r.

OPIS STANOWISKA:

Do zadań osoby zatrudnionej na w/w stanowisku należeć będzie:
  • prowadzenie spraw wynikających z międzynarodowej wymiany studentów (wyjazdy i przyjazdy na studia w ramach programów CEPUS i ERASMUS i innych ) oraz indywidualnych zgłoszeń studentów zagranicznych na studia.
  • wykonywanie spraw administracyjnych ( obsługa dziekanatowa programu SID ) studentów wyjeżdżających i przyjeżdżających w ramach wymiany studenckiej ( rekrutacja, rejestracja, sprawy pomocy materialnej- stypendia, dofinansowania)
  • przygotowywanie sprawozdań ze współpracy międzynarodowej Wydziału
  • prowadzenie korespondencji wynikającej ze współpracy międzynarodowej Wydziału
  • doraźne tłumaczenie na j. angielski korespondencji Wydziału
  • współpraca z Prodziekanem ds. Nauki– sporządzanie wydziałowych rocznych sprawozdań dla GUS, OPI, POL-on itp. z działalności naukowo-badawczej i innych, ankieta parametryczna, przygotowywanie wniosków Wydziałowych, związanych z działalnością statutową.
  • przygotowywanie upoważnień do realizacji w/w czynności
  • protokołowanie posiedzeń Komisji Nauki
  • sprawy doktorantów z pełną obsługą dziekanatową
  • przygotowywanie dokumentacji do przeprowadzania nostryfikacji dyplomów (zgodnie z obowiązującymi przepisami)
  • pomoc administracyjna w przygotowywaniu wydziałowych wniosków o projekty
  • prowadzenie dokumentacji wszystkich spraw wynikających z zakresu obowiązków zgodnie z (załączonymi do niej) obowiązującymi przepisami
  • przetwarzanie danych osobowych w zakresie obowiązków
  • inne prace związane z bieżącymi potrzebami na polecenie Dziekana, Kierownika Dziekanatu lub osoby upoważnione przez Dziekana

Wymagania:

• udokumentowane wykształcenie wyższe
  • udokumentowana certyfikatem bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • znajomość i biegła obsługa pakietu MS Office
  • skrupulatność i dokładność pracy z dokumentami Dziekanatu
  • umiejętność pracy w Zespole
  • samodzielność, zaangażowanie, uczciwość i odpowiedzialność

PRZEWIDYWANY TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: 3 KWIETNIA 2017R.

MIEJSCE I TERMIN SKŁADANIA OFERT:
Oferty zawierające aktualne CV ze zdjęciem oraz danymi do kontaktu, list motywacyjny, dokumenty potwierdzające wyższe wykształcenie oraz znajomość języka angielskiego (certyfikat) należy składać osobiście lub przesłać pocztą na adres: Dziekanat Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej ul. Żeromskiego 116 90-924 Łódź

Oferty przesyłane elektronicznie nie będą rozpatrywane.

W przekazanych dokumentach należy zamieścić klauzulę: : Wyrażam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z obowiązującymi przepisami o Ochronie Danych Osobowych).

Data dodania:2017-03-07
Filip Podgórski