Student PŁ laureatem  konkurs na Dziennikarza Obywatelskiego oraz Blogera 2007

Nagrodę w konkursie Dziennikarz Obywatelski 2007 roku za publikacje o tematyce lokalnej w serwisie Wiadomosci24.pl otrzymał Krzysztof Olejniczak, student zarządzania i marketingu  (CKM) na Politechnice Łódzkiej.

"Moja polonistka powiedziała mi po maturze, żebym nie wiązał się z niczym, gdzie trzeba pisać. Ale ja stwierdziłem, że warto spróbować - przyznał dziennikarzom laureat. - Przez przypadek trafiłem na serwis Wiadomości24.pl. Pierwsze dwa artykuły były przyjęte bardzo ciepło, więc stwierdziłem, że będę pisać częściej" - dodał. Podkreślał, że interesują go przede wszystkim tematy lokalne - "własne podwórko".
W konkursie na Dziennikarza Obywatelskiego 2007 roku wybrano dwóch laureatów. Jeden tytuł został przyznany przez internautów w głosowaniu, a drugi przez kapitułę, w skład której weszli m.in. Małgorzata Domagalik, Janina Paradowska, Stefan Bratkowski.

Dziennikarzem Obywatelskim 2007 r., wybranym przez kapitułę konkursu, został Andrzej Pieczyrak. (źródło PAP)

Data dodania:2008-02-11
Małgorzata Trocha